Caudalie

Набір "Vinosource Cracker"
Зволожуюче тріо у міні-форматі

Набір

Звичайна ціна: 395.00 грн

Спеціальна пропозиція: 220.00 грн

395.0000
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 600 гривень
5 балів myCAUDALIE

Опис:

Ідеальна прикраса будь-якого святкового столу, наповнена маленькими задоволеннями для зволоження шкіри обличчя. Три продукту - ідеальне поєднання для досягнення миттєвого зволоження і живлення шкіри.

У складі набору:

Vinosource Зволожуюча сироватка S.O.S (10мл)

+ 2 Подарунки Vinosource Зволожуючий крем сорбет (15мл), Вода для зняття макіяжу з обличчя та очей (30мл)

Vinosource Зволожуюча сироватка S.O.S (10мл) - багата зволожуючою і заспокійливою ​​органічною виноградною водою, ця сироватка постійно розсіює воду глибоко всередині шкіри, щоб відновити природний баланс вологи шкіри і надати їй м'якості і еластичності.

Vinosource Зволожуючий крем сорбет (15мл) - формула крему така, що при контакті зі шкірою крем трансформується у гель-флюїд, роблячи її заспокоєною, зволоженою та укріпленою. Спеціально розроблений для чутливої ​​шкіри. Він миттєво зволожує, зменшуючи почервоніння. Для тривалого комфорту і зволоження.

Вода для зняття макіяжу з обличчя та очей (30мл) - ніжна вода очищає і видаляє макіяж з обличчя і очей в один простий крок. Підходить для навіть самої чутливої ​​шкіри.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
0 Відгук
Всі відгуки
Залишити відгук

Напишіть свій власний відгук

Теги: Caudalie новогодние наборы , Кодали , подарочные наборы , подарки на Рождество , vinosource sorbet , сорбет-крем , виносорс , сыворотка сос