Caudalie

Набір "Vinosource SOS Serum Set"
Еластичність та свіжість для зневодненої шкіри

Набір
999.00 грн 999.0000
Безкоштовна доставка
30 балів myCAUDALIE

Опис:

До складу набору входять:

Vinosource Зволожуюча сироватка S.O.S .,30мл-  утримує вологу, безперервно і інтенсивно зволожує шкіру, відновлюючи її водний баланс, повертає їй еластичність і дарує відчуття свіжості. Завдяки комбінації різних активних зволожуючих компонентів направленої дії, ця сироватка запускає внутрішні механізми зволоження, регулює розподіл води і відновлює водний баланс шкіри. Шкіра моментально наповнюється вологою, стає насиченою і пружною. Сироватка заспокоює шкіру і відновлює її природні ресурси, повертаючи їй еластичність і м'якість, а також даруючи тривале відчуття комфорту. За рахунок ультралегкої і освіжаючою рідкої текстури сироватка просто тане на обличчі.

Vinosource Зволожуючий крем-сорбет, 15мл - Цей крем-гель при контакті зі шкірою перетворюється в воду завдяки технології «quick break», заспокоюючи, зволожуючи і зміцнюючи її. Крем Сорбет Vinosource підсилює природні захисні властивості  шкіри, яка реагує на подразнення,  послаблює її чутливість і відновлює водний баланс. Крем усуває відчуття стягнутості шкіри і відновлює її природні ресурси. З кожним днем ​​відчуття комфорту тільки посилюється. Її водна текстура, свіжа, як сорбет, тане на шкірі. 

Зволожуюча маска-крем (15мл) - Порятунок для збезводненої шкіри! Через кілька хвилин використання, шкіра стає пружною, ніжною і зволоженою. Зникає відчуття стянутості. Завдяки дуже маслянистій кремовій текстурі цю маску можна наносити тонким або товстим шаром.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

СПРОБУЙТЕ ЩЕ

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
1 Відгук
Всі відгуки
Залишити відгук

Теги: Виносурс сыворотка , Vinosource serum , moisturising serum , увлажнение , увлажняющая сыворотка