Caudalie

  • Для всіх типів
  • Проти старіння
  • КРЕМ
  • День-Ніч

Омолоджуючий Kрем Premier Cru
Омолоджуючий крем

50 мл
3 499.00 грн 3499.0000
Безкоштовна доставка
80 балів myCAUDALIE

Новинка! Глобальний антивіковий засіб для обличчя!

Тип шкіри: для всіх типів.
Потреби: глобальний антивіковий догляд.
Основні інгредієнти: Технологія TET8™, Вініферин, Гіалуронова кислота.
Текстура: крем.
Використання: вранці та ввечері щодня після сироватки.
Що це ? Cream Premier Cru — це розкішний крем проти старіння, створений за запатентованою технологією TET8™, щоб безкомпромісно коригувати 8 ознак старіння: глибокі зморшки, тонкі лінії, пружність, об’єм, еластичність, пігментація, зволоження, сяяння. Доступний у форматі змінного блоку.
Формула: 
  • 97% інгредієнтів натурального походження
  • некомедогенний
  • дерматологічно протестований
  • Vegan (не містить інгредієнтів тваринного походження)
  • 100% натуральний аромат
Видимі результати:
97% відзначили покращення еластичності*   (* Клінічна оцінка,% задоволеності, 32 волонтери, 56 днів)
А Ви знали? крем збагачений підтягуючими полісахаридами для миттєвого природного ефекту підтягування, помітного через 3 хвилини та до 6 годин.
Переробка або екологічність:
Скляна банка багаторазового використання та переробки. Банку з кремом або Rich кремом можна легко наповнювати завдяки змінним блокам, що знаходяться в них. Ця система безпечніша для навколишнього середовища, оскільки кожен придбаний змінний блок дозволяє заощадити близько 3,12 т багатоматеріальної упаковки та 18 т скла*.
Наші Інгредієнти:
Гіалуронова кислота: 100% натуральна, органічна та екологічно вироблена в Буркіна-Фасо жіночим кооперативом, живить та відновлює суху шкіру.
Запатентована технологія TET8™ (компанія Caudalie Х Гарвардська медична школа). Знадобилося 10 років спільних досліджень з Гарвардською школою, щоб запатентувати цю революційну технологію, що є поєднанням Ресвератролу виноградної лози з Хонокіолом (рослинним екстрактом кори магнолії). Вона підвищує активність ферменту TET і впливає на протеїни молодості шкіри, усуваючи 8 ознак її старіння.
Вініферін запатентований інгредієнт Caudalie, отриманний із соку виноградної лози, ефективність якого у боротьбі з пігментними плямами у 62 рази* перевищує ефективність вітаміну C. * За результатами лабораторного дослідження (in vitro) інгібуючого впливу вініферину на тирозиназу.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

Застосування

Наносьте крем Premier Cru Крем вранці та ввечері на обличчя та шию окремо або після сироватки. Після повного використання крему Premier Cru Крем  не забудьте зберегти ємність – можна потім придбати змінний блок.

СПРОБУЙТЕ ЩЕ

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
2 Відгуків
Всі відгуки
Залишити відгук

Теги: Premier Cru , крем , антивіковий догляд , проти старіння , протипігментації