Caudalie

  • Очі
  • Проти старіння
  • День-Ніч

PREMIER CRU Крем для шкіри навколо очей, 15мл
Абсолютна молодість контуру очей

15 мл
1 799.00 грн 1799.0000
Безкоштовна доставка
50 балів myCAUDALIE

НОВИНКА!
PREMIER CRU Глобальний антивіковий догляд для шкіри навколо очей.
Тип шкіри: для всіх типів.
Потреби: глобальний антивіковий догляд.
Основні інгредієнти: Технологія TET8™, Вініферин, Гіалуронова кислота.
Текстура: крем.
Використання: вранці та ввечері щодня.
Що це ? Завдяки ефективній технології TET8™ Крем для шкіри навколо очей Premier Cru створює сяючий погляд і дозволяє одночасно коригувати 8  ознак старіння: «гусячі лапки», мішки під очима, глибокі та дрібні зморшки навколо очей та губ, темні кола, а також недостатнє живлення, зволоження та сяяння.  Його металевий аплікатор ідеальний для масажу та сприяє усуненню набряків та мішків під очима, а також допомагає розгладити шкіру навколо очей, повертаючи молодість вашому погляду.
Формула: 
  • 97% інгредієнтів натурального походження
  • Без аромату
  • Vegan (не містить інгредієнтів тваринного походження)
Видимі результати
Скорочення «гусячих лапок» на 25,6%*
* Клінічна оцінка, 29 добровільних учасниць, 56 днів.
А Ви знали? 100% перламутрових частинок натурального походження дарує абсолютне сяяння шкіри та помітне зменшення 8 ознак старіння. Результат? Миттєво яскравіший і молодший контур очей.
Переробка та екологічність:
Туба із металевим аплікатором, що знімається.
Наші інгредієнти:
Запатентована технологія TET8™ (компанія Caudalie Х Гарвардська медична школа). Знадобилося 10 років спільних досліджень з Гарвардською школою, щоб запатентувати цю революційну технологію, що є поєднанням Ресвератролу виноградної лози з Хонокіолом (рослинним екстрактом кори магнолії). Вона підвищує активність ферменту TET і впливає на протеїни молодості шкіри, усуваючи 8 ознак її старіння.
Вініферін запатентований інгредієнт Caudalie, отриманний із соку виноградної лози, ефективність якого у боротьбі з пігментними плямами у 62 рази* перевищує ефективність вітаміну C. * За результатами лабораторного дослідження (in vitro) інгібуючого впливу вініферину на тирозиназу.
Світловідбиваючі частинки 100% натурального походження миттєво покращують контур шкіри навколо очей і надають погляду сяйва.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

Застосування

Нанесіть Крем для очей Premier Cru вранці та ввечері на шкіру навколо очей та губ за допомогою масажного аплікатора.
Щоб досягти миттєвого поліпшення кольору обличчя та відновлюючого ефекту, використовуйте наконечник як пензлик: нанесіть крем на зону навколо очей, розподіліть у напрямку до зовнішнього краю і завершіть нанесення обережними рухами.
Ввечері для досягнення ефекту підтягування розподіліть крем по всій зоні навколо очей і масажуйте від зовнішнього до внутрішнього краю за допомогою металевого аплікатора.
Металевий аплікатор забезпечує миттєвий освіжаючий ефект. Для підвищення ефективності зберігайте Крем для очей у холодильнику. Регулярно очищуйте аплікатор. Це досить легко, оскільки він може зніматися.СПРОБУЙТЕ ЩЕ

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
0 Відгук
Всі відгуки
Залишити відгук

Напишіть свій власний відгук