Caudalie

  • Для всіх типів
  • Проти старіння
  • КРЕМ
  • День-Ніч

Омолоджуюий Kрем Premier Cru
Омолождуючий крем

50 мл
2 599.00 грн 2599.0000
Безкоштовна доставка
70 балів myCAUDALIE

Новинка! Глобальний антивіковий засіб для обличчя!

Тип шкіри: для всіх типів.

Потреби: глобальний антивіковий догляд.

Основні інгредієнти: Технологія TET8™, Вініферин, Гіалуронова кислота.

Текстура: крем.

Використання: вранці та ввечері щодня після сироватки.

Що це ? Caudalie прагне того, щоб краса йшла рука об руку з екологічністю. Ви можете використовувати змінні блоки для поповнення баночки The Cream Premier Cru. Блок призначений для використання тільки з багаторазовою банкою для кращого збереження крему. Cream Premier Cru — це винятковий крем проти старіння, створений за запатентованою технологією TET8™, щоб безкомпромісно коригувати 8 ознак старіння: глибокі зморшки, мімічні зморшки, пружність, об’єм, еластичність, пігментація, зволоження, сяяння.

Формула: 

  • 97% інгредієнтів натурального походження
  • некомедогенний
  • дерматологічно протестований
  • Vegan (не містить інгредієнтів тваринного походження)
  • 100% натуральний аромат

Видимі результати:

97% відзначили покращення еластичності*   (* Клінічна оцінка,% задоволеності, 32 волонтери, 56 днів)

А Ви знали? крем збагачений підтягуючими полісахаридами для миттєвого природного ефекту підтягування, помітного через 3 хвилини та до 6 годин.

Переробка або екологічність:

Змінні блокиповнітю підлягають вторинній переробці.  Ця система безпечніша для навколишнього середовища, оскільки кожен придбаний змінний блок дозволяє заощадити близько 3,12 т багатоматеріальної упаковки та 18 т скла*.


Наші Інгредієнти:

Гіалуронова кислота: 100% натуральна, органічна та екологічно вироблена в Буркіна-Фасо жіночим кооперативом, живить та відновлює суху шкіру.

Запатентована технологія TET8™ (компанія Caudalie Х Гарвардська медична школа). Знадобилося 10 років спільних досліджень з Гарвардською школою, щоб запатентувати цю революційну технологію, що є поєднанням Ресвератролу виноградної лози з Хонокіолом (рослинним екстрактом кори магнолії). Вона підвищує активність ферменту TET і впливає на протеїни молодості шкіри, усуваючи 8 ознак її старіння.

Вініферін запатентований інгредієнт Caudalie, отриманний із соку виноградної лози, ефективність якого у боротьбі з пігментними плямами у 62 рази* перевищує ефективність вітаміну C. * За результатами лабораторного дослідження (in vitro) інгібуючого впливу вініферину на тирозиназу.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

Застосування

Наносьте крем Premier Cru вранці та ввечері на обличчя та шию окремо або після сироватки. Після повного використання крему Premier Cru  не забудьте зберегти ємність – можна потім придбати змінний блок.


СПРОБУЙТЕ ЩЕ

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
0 Відгук
Всі відгуки
Залишити відгук

Напишіть свій власний відгук

Теги: Premier Cru , крем , антивіковий догляд , проти старіння , протипігментації