Caudalie

  • Суха шкіра
  • Проти старіння
  • КРЕМ
  • День-Ніч

Омолоджуюий Kрем Premier Cru Rich
Омолождуючий крем для сухої шкіри

50 мл
2 599.00 грн 2599.0000
Безкоштовна доставка
70 балів myCAUDALIE

Новинка! Глобальний антивіковий засіб для обличчя!
Тип шкіри: для всіх типів.
Потреби: глобальний антивіковий догляд.
Основні інгредієнти: Технологія TET8™, Вініферин, Біо-кераміди.
Текстура: насичений крем.
Використання: вранці та ввечері щодня після сироватки.
Що це ? Caudalie прагне того, щоб краса йшла рука об руку з екологічністю. Ви можете використовувати змінні блоки для поповнення баночки The Cream Premier Cru. Блок призначений для використання тільки з багаторазовою банкою для кращого збереження крему.Rich Cream - це глибоко живильний крем проти старіння, створений за запатентованою технологією TET8™, щоб безкомпромісно коригувати 8 ознак старіння: глибокі зморшки, тонкі лінії, пружність, об'єм, еластичність, темні плями, живлення, сяйво. Його багата текстура, збагачена біокерамідами, що поповнюють ліпіди, забезпечує комфорт і зволоження найбільш сухіої та чутливої шкірі. Доступний у форматі змінного блоку.
Формула: 
  • 97% інгредієнтів натурального походження
  • некомедогенний
  • дерматологічно протестований
  • Vegan (не містить інгредієнтів тваринного походження)
  • 100% натуральний аромат
Видимі результати:
97% відзначили покращення еластичності*   (* Клінічна оцінка,% задоволеності, 32 волонтери, 56 днів)
А Ви знали? Біокераміди, які використовуються в The Rich Cream, подібні до ліпідів шкірного бар’єру, які зміцнюють шкіру, обмежують втрату води та забезпечують комфорт сухій та чутливій шкірі.
Переробка або екологічність:
Скляна банка багаторазового використання та переробки. Банку з кремом або Rich кремом можна легко наповнювати завдяки змінним блокам, що знаходяться в них. Ця система безпечніша для навколишнього середовища, оскільки кожен придбаний змінний блок дозволяє заощадити близько 3,12 т багатоматеріальної упаковки та 18 т скла*.

Наші Інгредієнти:
Запатентована технологія TET8™ (компанія Caudalie Х Гарвардська медична школа). Знадобилося 10 років спільних досліджень з Гарвардською школою, щоб запатентувати цю революційну технологію, що є поєднанням Ресвератролу виноградної лози з Хонокіолом (рослинним екстрактом кори магнолії). Вона підвищує активність ферменту TET і впливає на протеїни молодості шкіри, усуваючи 8 ознак її старіння.
Вініферін запатентований інгредієнт Caudalie, отриманний із соку виноградної лози, ефективність якого у боротьбі з пігментними плямами у 62 рази* перевищує ефективність вітаміну C. * За результатами лабораторного дослідження (in vitro) інгібуючого впливу вініферину на тирозиназу.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

Застосування

Наносьте крем Premier Cru The Rich Cream вранці та ввечері на обличчя та шию окремо або після сироватки. Після повного використання крему Premier Cru Крем Річ не забудьте зберегти ємність – можна потім придбати змінний блок.


СПРОБУЙТЕ ЩЕ

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
0 Відгук
Всі відгуки
Залишити відгук

Напишіть свій власний відгук

Теги: Premier Cru , крем , антивіковий догляд , проти старіння , проти пігментації , суха шкіра