Caudalie

Набір "Resvératrol Immediate Lift Trio"

Набір
1 529.00 грн 1529.0000
Безкоштовна доставка
40 балів myCAUDALIE

Опис:

Природний та ефективний догляд за шкірою, збагачений запатентованою комбінацією виноградної лози, Ресвератролу та мікро гіалуронової кислоти, щоб видимо підтягувати шкіру обличчя та коригувати контури обличчя.

У складі набору:

Resverartol [Lift] Крем-ліфтинг Кашемір, 50мл

+2 Подарунки: Resverartol [Lift] Укріплююча сироватка, 10мл та Resverartol [Lift] Бальзам-ліфтинг для шіри навколо очей, 5мл

Resverartol [Lift] Крем-ліфтинг Кашемір (50мл) - цей легкий і живильний денний крем розгладжує зморшки, одночасно зміцнюючи контури, надаючи обличчю та шиї більш молодого вигляду.

Resverartol [Lift] Укріплююча сироватка (10мл) - легка безмасляна сироватка допомагає повернути шкірі час назад.  Контури обличчя стають більш чіткими, шкіра виглядає більш наповненою та тонізованою.

Resverartol [Lift] Бальзам-ліфтинг для шіри навколо очей (5мл) - підтягуює та розгладжує контур очей і губ. Зменшує набряклості, темні кола, та підтягує область повік для більш відпочилого та молодого погляду.

Формула:

Як і у всіх продуктах Caudalie, при виготовленні продуктів цього подарункового набору не використовуються парабени, феноксиетанол, фталати, мінеральні олії або інгредієнти тваринного походження.

"Давайте разом повернемо землі трохи того, що вона дає нам щодня".
Матільда ​​Томас, засновник Caudalie та Посол "1% для  Планети"
- 1 ПРИДБАНИЙ ПОДАРУНКОВИЙ НАБІР  = 1 ВИСАДЖЕНЕ ДЕРЕВО -

Дізнайтеся більше про наші зобов’язання

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
0 Відгук
Всі відгуки
Залишити відгук

Напишіть свій власний відгук

Теги: caudalie , ресвератрол , лифт , ліфт , кашемир