Caudalie

  • Для всіх типів
  • Сонце
  • КРЕМ
  • День

Soleil Divin Сонцезахисний крем для обличчя "Богиня сонця" SPF 50

40 мл
809.00 грн 809.0000
Безкоштовна доставка
20 балів myCAUDALIE

Опис:

Широкий спектр захисту - фільтри UVA нового покоління Tinosorb M + S. 100% захист ДНК клітин проти старіння. Крем розроблений спеціально для початкових етапів появи на сонці, а так само для екстремально спекотного клімату. Він забезпечує найвищу антивікову дію та сонячний захист. Легка, нелипка текстура дозволяє крему швидко вбиратися, залишаючи поверхню матовою. Зволожена і відновлена шкіра виглядає гладкою та сяючою. Рекомендується для всіх типів шкіри, включаючи саму чутливу.

Переваги:

  • захищає від впливу сонячних променів (ступінь захисту SPF50)
  • запобігає передчасному старінню
  • живить і вдосконалює шкіру

Формула:

Caudalie не включає до складу своїх формул сумнівні хімічні фільтри, фільтри, які, ймовірно, викликають порушення ендокринної системи, такі як октіноксат і октокрилен, фільтри у вигляді наночастинок, а також фільтри, потенційно токсичних для морського середовища - оксибензон і октіноксат. Без спирту. Без силіконів. Прекрасно підходить для чутливої ​​шкіри. Схвалено дерматологами.Як і у всіх інших продуктах Caudalie, в ньому не міститься парабенів, феноксіетанолу, фталатів, мінеральних олій та інгредієнтів тваринного походження.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

Застосування

Наносити достатню кількість засобу перед перебуванням на сонці, далі поновлювати нанесення кожні 2 години і після кожного купання. Уникайте нанесення на шкіру навколо очей.
Уникайте перебування на сонці між 12 і 16 год. Не залишайте маленьких дітей під прямими променями сонця. Одягайте футболку, сонцезахисні окуляри і панаму в разі перебування на сонці. Поради міжнародного тренера марки: для ідеального кольору обличчя та бездоганної рівної засмаги наносите Сироватку-Сяння Проти Пігментних Плям серії Vinoperfect перед використанням сонцезахисного крему.

СПРОБУЙТЕ ЩЕ

УНІКАЛЬНЕ СПОЛУЧЕННЯ ІНГРЕДІЄНТІВ

Поліфеноли
Поліфеноли
Дія : Антиоксидант, проти зморшок

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
6 Відгуків
Всі відгуки
Залишити відгук

Теги: кодали , кадали , сфгвфдшу , крем против солнца , защита от солнца , SPF50 , крем , защита