Caudalie

  • Для обличчя та очей
  • Для всіх типів

Vinoperfect Крем-сяяння для шкіри навколо очей
Освітлюючий крем від темних кіл навколо очей з ніацинамідом

15 мл
1 699.00 грн 1699.0000
Безкоштовна доставка
30 балів myCAUDALIE

НОВИНКА!

Тип шкіри: для всіх типів.

Потреби: проти темних кіл.

Ключові інгредієнти: Вініферин, кофеїн, ніацинамід.

Що це? 

Освітлюючий крем для шкіри навколо очей Vinoperfect бореться з усіма видами темних кіл під очима, причиною яких може бути близьке розташування судин до поверхні шкіри (кола синюватого або фіолетового відтінку) або пігментація шкіри (кола коричневого або темного відтінку). Шкіра навколо очей вмить стає зволоженою, наповнюється сяянням. Спеціальний керамічний аплікатор забезпечує тонізуючий ефект, повертаючи молодість вашому погляду.

Формула:

97% інгредієнтів натурального походження

Без аромату

Тестовано офтальмологами

Оцінка за класифікацією Yuka: 100/100

86% помітили освітлення темних кіл*

*Клінічне дослідження, % задоволеності, 22 добровольці, 56 днів.

А Ви знали? Керамічний аплікатор посилює освіжаючий ефект освітлюючого крему для для шіки навколо очей. Шкіра миттєво наповнюється сяянням, свіжістю та молодістю.

Туба придатна до повторної переробки**, тому що виготовлена з переробленого пластику. Керамічний аплікатор виконаний знімним для підвищення екологічності упаковки та захисту навколишнього середовища.

**За наявності технічних можливостей. Виняток становлять помпи та кришки, виконані з декількох матеріалів, які можна здати на переробку виключно у бутіках Caudalie (за підтримки компанії Terracyle).

Наші інгредієнти:

Вініферін - Запатентований інгредієнт Caudalie, отриманий із соку виноградної лози, ефективність якого у боротьбі з пігментними плямами у 62 рази*** перевищує ефективність вітаміну C.

***За результатами лабораторного дослідження (in vitro) інгібуючого впливу вініферину на тирозиназу."

Кофеїн - Має антиоксидантні властивості, бореться з темними колами і мішками під очима. На 100% натуральний кофеїн, отриманий екологічно безпечним хімічним методом."

Ніацинамід - Повертає природне сяяння і вирівнює тон шкіри.


Поширені запитання:

Чи потрібно використовувати крем для шкіри навколо очей?

Перші ознаки старіння часто виявляються навколо очей, де шкіра втричі тонша, ніж на носі та лобі. За допомогою освітлюючого крему для шкіри навколо очей Vinoperfect ви зможете впоратися з усіма типами темних кіл, а також зволожити і освітлити шкіру навколо очей.


Чи входить до складу Освітлюючого Крему для шкіри навколо очей віддушка?

Ні. Всі засоби Caudalie для шкіри навколо очей не містять ароматів і пройшли офтальмологічний контроль. Тому вони ідеально підходять для чутливих очей.


Які основні причини виникнення темних кіл навколо очей?

Кола синього та фіолетового кольору (судинні кола) виникають через погану мікроциркуляцію крові, яка посилюється з віком, внаслідок втоми або недосипання. Коричневі та темні кола називаються пігментними колами: вони виникають у результаті зайвого вироблення меланіну, відповідального за їх колір.


Яким чином засіб для вирівнювання тону шкіри навколо очей Vinoperfect бореться з усіма видами темних кіл?

За рахунок трьох неймовірно потужних активних інгредієнтів: вініферину, кофеїну, що має антиоксидантні властивості, і ніацинаміду, що сприяє вирівнюванню тону шкіри. Завдяки цим інгредієнтам освітлюючий крем для шкіри навколо очей Vinoperfect цілеспрямовано бореться з темними колами, викликаними гіперпігментацією (коричневого і чорного кольору), а також судинними колами (синього і фіолетового кольору).


Чим відрізняється керамічний наконечник для вирівнювання тону шкіри навколо очей від металевого наконечника крему для очей Premier Cru?

На відміну від крему для шкіри навколо очей Premier Cru, туба, з освітлюючим кремом для шкіри навколо очей Vinoperfect, оснащена керамічним аплікатором. Кераміка - це натуральний матеріал, що володіє освіжаючими властивостями, що зберігаються протягом тривалого часу. Цей ефект активізує мікроциркуляцію та сприяє освітленню темних кіл.Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

Застосування

Наносьте Освітлюючий крем для шкіри навколо очей Vinoperfect вранці і ввечері на шкіру навколо очей за допомогою керамічного аплікатора для освіжаючої дії.

Щоб освітлити і освіжити шкіру навколо очей, використовуйте аплікатор як пензлик: нанесіть крем по контуру очей і акуратно розподіліть його масажними рухами у напрямку від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, потім пройдіть аплікатором по всьому контуру до повного вбирання продукту."

"Керамічний аплікатор забезпечує миттєвий освіжаючий ефект: для досягнення більш ефективного результату зберігайте Освітлюючий крем для шкіри навколо очей Vinoperfect в холодильнику і наносите перед важливим заходом!"

Регулярно очищуйте аплікатор. Це досить легко, оскільки він з'ємний.

СПРОБУЙТЕ ЩЕ

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
2 Відгуків
Всі відгуки
Залишити відгук