Caudalie

  • Комбінована шкіра
  • Очищення
  • Вода
  • День-Ніч

Vinopure Очищующий Тонік
Сплеск свіжості і чистоти

200 мл
539.00 грн 539.0000
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 600 гривень
10 балів myCAUDALIE

Опис:

Тонік Vinopure - базовий етап процедури по догляду за комбінованою шкірою. Він збагачений натуральною саліцилової кислотою, поліфенолами винограду і органічними ефірними маслами *. Очищує шкіру, готуючи її до щоденних процедур по догляду. Шкіра миттєво світлішає, пори звужуються, а проблемні зони стають менш вираженими. Його зволожуюча невагома текстура забезпечує миттєвий освіжаючий ефект. Легка ароматична композиція, що складається на 100% з натуральних компонентів і отримана шляхом комбінування ефірних масел, дарує легку свіжість при кожному нанесенні засобу.* Заявка на патент № PCT / EP2018 / 050482.

Переваги:

  • Очищує шкіру.
  • Зменшує запалення.
  • Покращує текстуру шкіри.
  • Звужує пори.

Формула:

99% інгредієнтів природного походження. 20% органічних інгредієнтів.
Некомедогенний засіб, пройшов дерматологічний контроль. Без додавання штучних ароматизаторів. Як і у всіх інших продуктах Caudalie, в ньому не міститься парабенів, феноксіетанолу, фталатів, мінеральних масел і інгредієнтів тваринного походження.

ПРОТЕСТОВАНО ТА ДОВЕДЕНО

Шкіра обличчя більш чиста: 91%*

Звуження пор: 83%**
* Клінічне дослідження серед 30 жінок, самостійно визначали відсоток задоволення після застосування засобу протягом 28 днів. ** Клінічне дослідження серед 30 жінок, самостійно визначали відсоток задоволення після застосування засобу протягом 56 днів.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

Застосування

 

 

Використовуйте зранку та ввечері на очищену від макіяжу шкіру за допомогою ватного диска. Не потребує змивання. Уникайте області навколо очей.

УНІКАЛЬНЕ СПОЛУЧЕННЯ ІНГРЕДІЄНТІВ

99% інгредієнтів природного походження. 20% органічних інгредієнтів. Некомедогенний засіб, пройшов дерматологічний контроль. Без додавання штучних ароматизаторів.
Поліфеноли
Поліфеноли
Дія : Антиоксидант, проти зморшок
Натуральна саліцилова кислота
Натуральна саліцилова кислота
Дія : Витягнута з гаультерії для звуження пор
6 органічних ефірних олій
6 органічних ефірних олій
Дія : Антибактеріальна дія, антисептик
Органічний гідролат троянди
Органічний гідролат троянди
Дія : Запобігає надлишку себуму, для сяяння шкіри

ТРОХИ ІСТОРІЇ

"Я створила Vinopure для всіх жінок, яким проблеми зі шкірою доставляють незручності в повсякденному житті. Програма догляду з виключно натуральними компонентами та активними інгредієнтами - рішення для здобуття збалансованої шкіри. "

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
5 Відгуків
Всі відгуки
Залишити відгук

Теги: Vinopure , тонік , кобінована шіра , очищення , матування