Caudalie

Набір Premier Cru Rich
Абсолютний антивіковий догляд

3 499.00 грн 3499.0000
Безкоштовна доставка
80 балів myCAUDALIE

НОВИНКА!

Premier Cru Крем Річ 50мл

Rich Cream - це глибоко живильний крем проти старіння, створений за запатентованою технологією TET8™, щоб безкомпромісно коригувати 8 ознак старіння: глибокі зморшки, мімічні зморшки, пружність, об'єм, еластичність, темні плями, живлення, сяйво. Його багата текстура, збагачена біокерамідами, що поповнюють ліпіди, забезпечує комфорт і зволоження найбільш сухої та чутливої шкіри. Доступний у форматі змінного блоку.

Формула: 

  • 97% інгредієнтів натурального походження
  • некомедогенний
  • дерматологічно протестований
  • Vegan (не містить інгредієнтів тваринного походження)
  • 100% натуральний аромат


Ваші Подарунки:

Premier Cru крем для очей, 5мл

Завдяки ефективній технології TET8™ Крем для шкіри навколо очей Premier Cru створює сяючий погляд і дозволяє одночасно коригувати 8  ознак старіння: «гусячі лапки», мішки під очима, глибокі та дрібні зморшки навколо очей та губ, темні кола, а також недостатнє живлення, зволоження та сяяння.  Його металевий аплікатор ідеальний для масажу та сприяє усуненню набряків та мішків під очима, а також допомагає розгладити шкіру навколо очей, повертаючи молодість вашому погляду.

Premier Cru Крем, 15мл

Cream Premier Cru — це розкішний крем проти старіння, створений за запатентованою технологією TET8™, щоб безкомпромісно коригувати 8 ознак старіння: глибокі зморшки, тонкі лінії, пружність, об’єм, еластичність, пігментація, зволоження, сяяння. Доступний у форматі змінного блоку.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
0 Відгук
Всі відгуки
Залишити відгук

Напишіть свій власний відгук