Caudalie

Vinoperfect Набір для сяяння та рівного кольору обличчя

1 999.00 грн 1999.0000
Безкоштовна доставка
40 балів myCAUDALIE

НОВИНКА!

Vinoperfect Cяюча сироватка для корекції кольору обличчя - культовий продукт Caudalie, який підкорив вже мільйони жінок у всьому світі своїми винятковими властивостями усунення пігментних плям.

У 2021 році ця сироватка стає ще більш ефективною, натуральною та екологічною. Сироватка бореться з проявом існуючих пігментних плям і вирівнює колір шкіри для додання їй ще більшого сяйва. Завдяки високому вмісту Вініферину (1000 ppm) Сироватка діє на всі види плям (сонячні промені, акне, вагітність, вікові зміни) та призначена для всіх типів шкіри, навіть найбільш чутливої.  Нова Сироватка Vinoperfect проти пігментних плям - це нова формула, що містить інноваційний біоміметичний емульгатор, який змінить уявлення про екологічність косметики по догляду. Цей новий стабілізатор емульсії на основі природних компонентів імітує структуру ліпідів рогового шару шкіри і має з нею високу біосумісність. Така схожість підсилює проникнення Вініферину, оптимізуючи його вплив на пігментні плями в 3,9 рази.
Результат: ще більш ефективна і більш екологічна формула.

У її свіжому і легкому ароматі поєднуються підбадьорливі нотки квітів цедрату, листя апельсинового дерева, кавуну і м'яти.

Подарунок:

Vinoperfect Денний крем, 15мл;

Vinoperfect Концентрована сяюча есенція, 50мл

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

СПРОБУЙТЕ ЩЕ

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
1 Відгук
Всі відгуки
Залишити відгук