Caudalie

PREMIER CRU Сироватка, 30мл
Абсолютний антивіковий догляд

2 999.00 грн 2999.0000
Безкоштовна доставка
100 балів myCAUDALIE

НОВИНКА!
PREMIER CRU Сироватка глобального антивікового догляду.
Тип шкіри: для всіх типів.
Потреби: глобальний антивіковий догляд.
Основні інгредієнти: Технологія TET8™, Вініферин, Гіалуронова кислота.
Текстура: сироватка-флюїд.
Використання: вранці та ввечері щодня перед використанням крему.
Що це ? Завдяки високій концентрації гіалуронової кислоти Сироватка Premier Cru забезпечить Вашій шкірі миттєве інтенсивне зволоження. Ця сироватка збагачена натуральними полісахаридами, що забезпечують миттєвий ліфтинг-ефект і більш шовковисту шкіру вже через 3 хв з ефектом тривалістю до 6 годин.
Формула: 
  • 98% інгредієнтів натурального походження
  • на 100% натуральний аромат
  • Vegan (не містить інгредієнтів тваринного походження)
  • Протестовано під дерматологічним контролем. Некомедогенний.
Видимі результати
+363% миттєве зволоження*
* Клінічна оцінка, 10 добровільних учасниць, ТО.
А Ви знали? Ця Сироватка містить у 3,5 рази більше гіалуронової кислоти, ніж Крем Premier Cru, забезпечуючи інтенсивне зволоження.
Переробка та екологічність:
З турботою про природу: скляний флакон, що підлягає вторинній переробці, та відсутність пластикової кришки в упаковці дозволяють скоротити споживання пластику.
*Виняток становлять помпи та кришки, виконані з декількох матеріалів, які можна здати на переробку виключно у бутіках Caudalie (за підтримки компанії Terracyle).
Наші інгредієнти:
Запатентована технологія TET8™ (компанія Caudalie Х Гарвардська медична школа). Знадобилося 10 років спільних досліджень з Гарвардською школою, щоб запатентувати цю революційну технологію, що є поєднанням Ресвератролу виноградної лози з Хонокіолом (рослинним екстрактом кори магнолії). Вона підвищує активність ферменту TET і впливає на протеїни молодості шкіри, усуваючи 8 ознак її старіння.
Вініферін запатентований інгредієнт Caudalie, отриманний із соку виноградної лози, ефективність якого у боротьбі з пігментними плямами у 62 рази* перевищує ефективність вітаміну C. * За результатами лабораторного дослідження (in vitro) інгібуючого впливу вініферину на тирозиназу.
Гіалуронова кислота. На 100% натуральний продукт біотехнологічного походження: розгладжує шкіру і надовго дарує їй зволоження, впливаючи на її верхні шари.
Полісахариди для пружності шкіри. Інгредієнт на 100% природного походження, отриманий методом екоекстракції, помітно розгладжує зморшки через 3 хвилини з ефектом тривалістю до 6 годин, скорочуючи їх глибину, довжину і поверхню.

Рейтинг Грунтується на 3 відгуках 5

Застосування

Нанесіть Сироватку Premier Cru на обличчя, шию та зону декольте вранці та ввечері перед застосуванням крему.
Для отримання максимального антивікового ефекту Сироватки наносьте після неї Крем омолоджуючий Premier Cru для нормальної шкіри або живильний Крем омолоджуючий Premier Cru Річ для сухої шкіри.

СПРОБУЙТЕ ЩЕ

КОМЕНТАРІ ТА ДУМКИ

Загальні оцінки
0 Відгук
Всі відгуки
Залишити відгук

Напишіть свій власний відгук